Promocje
Głowica SonoScape Linia L743 - do aparatu S8
Głowica SonoScape Linia L743 - do aparatu S8

11 990,00 zł

Cena regularna: 15 176,00 zł

szt.
Głowica SonoScape Phased Array 3P-A E1,E2,E3
Głowica SonoScape Phased Array 3P-A E1,E2,E3

9 800,00 zł

Cena regularna: 10 999,00 zł

szt.
Głowica SonoScape Endokawitarna 6V-1 - E1,E2,E3
Głowica SonoScape Endokawitarna 6V-1 - E1,E2,E3

9 990,00 zł

Cena regularna: 11 199,00 zł

szt.
Głowica konweksowa Sonoscape 3C-A E1,E2,E3
Głowica konweksowa Sonoscape 3C-A E1,E2,E3

9 800,00 zł

Cena regularna: 10 999,00 zł

szt.
Głowica SonoScape Linia L741 - E1,E2,E3
Głowica SonoScape Linia L741 - E1,E2,E3

9 800,00 zł

Cena regularna: 10 999,00 zł

szt.
Ultrasonograf przenośny SonoScape E2 (2 sondy) + Wózek
Ultrasonograf przenośny SonoScape E2 (2 sondy) + Wózek

51 900,00 zł

Cena regularna: 55 900,00 zł

szt.
Ultrasonograf przenośny SonoScape E2 (2 sondy)
Ultrasonograf przenośny SonoScape E2 (2 sondy)

47 990,00 zł

Cena regularna: 51 990,00 zł

szt.
Sonoscape E1
Sonoscape E1

31 900,00 zł

Cena regularna: 34 400,00 zł

szt.
Ultrasonograf przenośny SonoScape E2
Ultrasonograf przenośny SonoScape E2

39 900,00 zł

Cena regularna: 43 000,00 zł

szt.
Produkt dnia
Głowica Siemens P4-2 Transducer
Głowica Siemens P4-2 Transducer

17 450,00 zł

szt.
Ultrasonograf przenośny SonoScape E2
Ultrasonograf przenośny SonoScape E2

39 900,00 zł

Cena regularna: 43 000,00 zł

szt.
Głowica SonoScape Linia L743 - do aparatu S8
Głowica SonoScape Linia L743 - do aparatu S8

11 990,00 zł

Cena regularna: 15 176,00 zł

szt.
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

SIEMENS Acuson NX2 - 2 sondy C i L

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 14 dni
Cena: 89 800,00 zł 89800.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 4
Producent: SIEMENS
Kod produktu: BEAD-305FF

Opis

Aparat USG Siemens Acuson NX2

System ultrasonograficzny ACUSON NX2 to najnowszej generacji przewoźny system średniej klasy z linii produktów Siemens ACUSON.

Stworzono go od podstaw z wykorzystaniem nowej architektury przetwarzania obrazów.

Charakteryzuje się on nową, lekką i zadziwiająco kompaktową budową, zapewnia zarówno doskonałą jakość obrazów na największym w tej klasie monitorze, jak również usprawnienia przepływu zadań, dzięki nowemu dotykowemu interfejsowi użytkownika Siemens. Dzięki szerokiej gamie aplikacji zaspokajających Państwa codzienne i specjalistyczne potrzeby, ACUSON NX2 jest odpowiednim systemem spełniającym najsurowsze wymagania w zakresie wspólnej obsługi, obrazowania ogólnego i badań położniczo-ginekologicznych szpitali i klinik.

System ACUSON NX2 obsługuje wiele specjalistycznych typów obrazowania. Fabryczne ustawienia obrazowe, zależne od typu badania i stosowanej głowicy zostały starannie zoptymalizowane dla każdej aplikacji, zapewniając spójność, wiarygodność i lepszą wydajność. Wszystkie aplikacje obsługują markery na ciele pacjenta, etykiety tekstowe i tabele opisów/komentarzy. Wybrane aplikacje obsługują dostosowywane do indywidualnych potrzeb arkusze robocze i sprawozdania.

TRYBY PRACY:

 • 2D,
 • obrazowanie 2D w trybie podstawowym,
 • harmoniczne obrazowanie tkanek (THI) z techniką inwersji fazy,
 • harmoniczne obrazowanie tkanek (THI) z techniką filtracji,
 • naprzemienne THI,
 • doppler kolorowy,
 • kolorowy Doppler z analizą prędkości,
 • doppler mocy,
 • tryb kierunkowego Dopplera mocy,
 • spektralny tryb dopplerowski,
 • doppler fali impulsowej,
 • sterowana funkcja Dopplera fali ciągłej (SCW – Steerable continous wave),
 • tryby Duplex i Triplex,
 • tryb M.

 

OPCJE POPRAWIAJĄCE JAKOŚĆ OBRAZOWANIA:

Technika dynamicznego poprawiania kontrastu TCE -Technika Dynamic TCE, to zaawansowana technika postprocessingu służącą do redukcji artefaktów. Jest ona kompatybilna z innymi zaawansowanymi systemami obrazowania, takimi jak Advanced SieClear compounding, THI i TGO • Może być stosowane we wszystkich głównych i pomocniczych typach badań • Dostępne są 3 poziomy: niski, średni i wysoki.

Optymalizacja skali szarości tkanek (TGO) - technika optymalizacji skali szarości tkanek TGO to jednoprzyciskowa optymalizacja parametrów obrazowania. Automatycznie dopasowuje jasność obrazu do tkanki poddawanej badaniu i wyrównuje całkowite wzmocnienie obrazu. Ponadto automatycznie dostosowuje skalę, poziom bazowy i wzmocnienie w trybie Dopplera Progi definiowane przez użytkownika pozwalają na ustawienie różnych preferencji. Odnośnie wzmocnienia i różnych warunków oświetlenia pomieszczenia. Technika TGO poprawia spójność i jakość obrazowania ultrasonograficznego, w celu zwiększenia wydajności, poprzez zlikwidowanie czasochłonnych i wykonywanych przez operatora ręcznych regulacji. Technika TGO dostępna jest w przypadku każdej głowicy i dla każdego typu badania, dla każdej częstotliwości obrazowania, łącznie z trybem THI.

SieClear Compounding - opcja łączenia SieClear wykorzystuje widoki wzdłuż wielu linii zwiększając rozdzielczość kontrastu i poprawiając rozróżnialność tkanek niskokontrastowych zmian poprzez redukowanie artefaktów obrazu. Obraz granic i miejsc styku tkanek jest ostrzejszy i ma większa ciągłość. Technika łączenia obrazów SieClear compounding dostępna jest w trybie THI i jest kompatybilna z innymi zaawansowanymi opcjami obrazowania, łącznie z obrazowaniem SieScape, techniką TGO, i techniką wzmocnienia obrazu naczyń Clarify. Łączenie przestrzenne Advanced SieClear. Funkcja ta pozwala tworzyć obrazy o wyjątkowej jakości dzięki wykorzystaniu dwóch odrębnych technik: łączenia przestrzennego Advanced SieClear spatial compounding i SieClear compounding. Wynikiem tego połączenia technologii jest zdecydowana poprawa wyrazistości granic. •

HD Zoom (powiększenie HD) - funkcja powiększenia o wysokiej gęstości (HD – High Density) zoom umożliwia wizualizację obszaru zainteresowania z wyższą rozdzielczością szczegółów.

Technika wzmocnienia obrazu naczyń Clarify Vascular Enhancement (VE) - technika wzmocnienia obrazu naczyń (VE) Clarify, to działająca w czasie rzeczywistym, adaptacyjna metoda analiz na poziomie piksela zaimplementowana z prostym, oszczędzającym czas interfejsem użytkownika, który zapewnia wiele poziomów doprecyzowania i który umożliwia optymalizację rozdzielczości kontrastowej tkanek i zwiększenie wyrazistości zarówno tkanek, jak i ścian naczyń, zgodnie z preferencjami użytkownika. Technika Clarify VE dostępna jest dla wszystkich głowic skośnych i liniowych.

Obrazowanie panoramiczne SieScape - obrazowanie panoramiczne w skali szarości umożliwiające akwizycję i wyświetlanie obrazów do długości 60 cm i do maksymalnej krzywizny 360°. Opcja dostępna dla wszystkich głowic skośnych i liniowych.

Opcje obrazowania 3D i 4D w czasie rzeczywistym.

Interfejs sygnałów fizjologicznych Physio (EKG). Zawiera niezbędne narzędzia do przeprowadzania badań serca i niektórych naczyń:

 • interfejs fizjologiczny
 • standardowy 3-odprowadzeniowy interfejs EKG
 • dodatkowe wejście dla sygnału EKG
 • funkcja pojedynczego i podwójnego wyzwalania R-Wave
 • wyświetlanie tętna
 • regulowane wzmocnienie i położenie śladu przebiegu na ekranie
 • wybór zewnętrznego sygnału EKG
 • funkcja czynności oddechowej

Obrazowanie echokardiografii wysiłkowej Stress Echo - pakiet Stress Echo zawiera narzędzia do akwizycji bramkowanej sygnałem EKG oraz służące do rejestracji, wyświetlania, wybierania, porównywania, szacowania i archiwizacji danych z wielu cykli pracy serca w różnych fazach echokardiografii wysiłkowej.

Funkcja oceny frakcji wyrzutowej Axius Edge-Assisted Ejection Fraction - szybko i pewnie oblicza objętości lewej komory i frakcje wyrzutu. Usprawnia organizację zadań umożliwiając użytkownikowi wskazanie trzech punktów granicznych do pomiaru, zamiast ręcznego śledzenia obrysu komory. • Wykorzystanie metody Simpsona do obliczeń objętości LV w oparciu o wewnątrzsercowy obrys granic LV.

Automatyczne pomiary położnicze syngo Auto OB - wyposażona jest w innowacyjny algorytm umożliwiający automatyczny pomiar typowych struktur płodu, wymaganych dla biometrii płodu: BPD, HC, AC, FL i HL. Technologia ta zmniejsza różnice pomiarów wykonywanych przez różnych użytkowników i ogranicza liczbę operacji wykonywanych z klawiatury. Wszystkie wyniki pomiarów są zapisywane w sprawozdaniu położniczym.

DICOM 3.0 Connectivity - umożliwia przesyłanie cyfrowych danych poprzez sieć DICOM, w celu wydruku lub archiwizacji. System ACUSON NX2   działa jako użytkownik archiwizacji DICOM Storage Class oraz użytkownik drukowania DICOM Print Class.

 • możliwość podłączenia do systemu archiwizacji i transmisji obrazów (PACS), w celu archiwizacji wszystkich obrazów cyfrowych i dynamicznych sekwencji obrazów, wraz z danymi demograficznymi pacjentów,
 • funkcja zapisu w trakcie badania In-Progress Store,
 • wydruk obrazów w kolorze lub odcieniach szarości na drukarkach DICOM,
 • DICOM Storage Commitment,
 • DICOM Exchange Media - eksportowanie na płyty DVD±R/RW lub CD-R/W,
 • kalibracja DICOM Region Calibration,
 • oprogramowanie SHOWCASE® do przeglądania danych na nośnikach DICOM,
 • baza mediów z różnych nośników zawierająca informacje, na której płycie CD znajduje się badanie pacjenta.

DICOM Modality Worklist - bsługuje zapytania i bezpośrednie pobieranie planu listy zadań pacjentów z systemu informacji szpitalnej/radiologicznej (Hospital/Radiology Information System, HIS/RIS) do systemu NX2  , przy czym ekran „Nowy pacjent” jest automatycznie wypełniany danymi demograficznymi pacjenta.

DICOM Structured Reporting - opcja zapewnia standardową architekturę raportów w celu bezproblemowego transferu pomiarów kardiologicznych do komputerów PC, stacji roboczych oraz systemów archiwizacji będących poza siecią. Opcja DICOM Cardiac Structured Reporting automatycznie przydziela pomiary kardiologiczne do odpowiednich pól w pakiecie zewnętrznego oprogramowania. Ta opcja dostępna jest dla następujących aplikacji:

 • położniczo-ginekologicznej
 • badania układu naczyniowego
 • kardiologicznej

QuikStart opcja QuikStart skraca czas potrzebny na wyłączenie i włączenie systemu umożliwiając systemowi przejście do specjalnego trybu uśpienia. Wyłączanie z trybu gotowości w ciągu 10 sekund; całkowite uruchomienie w ciągu mniej niż 10 sekund, praca w trybie gotowości: > 35 min, całkowite naładowanie: < 180 min.

MOŻLIWOŚĆ PODŁĄCZENIA GŁOWIC:

 • Liniowych, Convex, Micro-Convex, Endo, Phased Array (matrycowych), Convex objętościowych, Endo objętościowych.

 

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (1)

18 lipca 2019

zakup dokonany w sklepie.Obsługa rewelacyjna.POLECAM

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
google-site-verification=l9IbPLi3zzzAsrvbuzENzNVfIjHBhpc1M9_JBIwjOO0
Sklep internetowy Shoper.pl