Produkt dnia
Zestaw proktoskopowy ATE
Zestaw proktoskopowy ATE
2 400,00 zł
szt.
SONY UPC 21L
SONY UPC 21L
520,40 zł
szt.
SONY UPC 21S
SONY UPC 21S
473,00 zł
szt.
SIEMENS Acuson NX2
SIEMENS Acuson NX2
78 900,00 zł
szt.
Głowica Siemens CH5-2 Transducer
Głowica Siemens CH5-2 Transducer
17 457,00 zł
szt.
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Regulamin

Ogłoszenia, reklamy, cenniki oraz inne informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 k.c. a są jedynie zaproszeniem do zawarcia umowy. Sprzedawca zastrzega sobie możliwość zmiany ceny towarów lub usług.

Sklep internetowy, działający pod adresem www.marketmedyczny.pl prowadzony jest przez Medical Net Systems Sp. z.o.o. z siedzibą w Rokietnicy przy ul. Bukowej 14, wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000657529 prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu. ,

NIP 9721269731

Strony transakcji

 

  1. Stroną dokonującą zakupów w Sklepie Internetowym MarketMedyczny, zwaną dalej Klientem jest lekarz lub przedsiębiorstwo działające w dziedzinie ochrony zdrowia. Stroną dokonującą sprzedaży produktów zawartych w ofercie Sklepu Internetowego MarketMedyczny jest właściciel Sklepu firma Medical Net Systems Sp. z.o.o. zwana dalej Sprzedawcą.
  2. Warunkiem przeprowadzenia transakcji sprzedaży jest przeprowadzenie rejestracji (dotyczy osób i przedsiębiorców, które nie dokonywały jeszcze zakupów za pośrednictwem www.marketmedyczny.pl, oraz akceptacja regulaminu a także pozostałych warunków sprzedaży.
  3. Przedmiotem transakcji są produkty prezentowane przez Medical Net Systems Sp. z.o.o. Pod adresem www.marketmedyczny.pl w chwili składania zamówienia. Wszystkie ceny prezentowane na stronie internetowej sklepu Medical Net podawane są w polskich złotych i zawierają podatek VAT, chyba że w ofercie stanowi inaczej. Cena podana w formularzu zamówienia jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia. Cena produktu który w chwili zamówienia jest niedostępny może ulec zmianie.
  4. W przypadku sprzedaży produktów, których ilość jest ograniczona realizacja zamówień uzależniona jest od kolejności wpłynięcia zamówienia do sprzedawcy.
  5. Sprzedawca zastrzega sobie prawo do zmiany ceny towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania czy też wycofania towaru z oferty, oraz wycofania się z transakcji w razie wystąpienia jakichkolwiek błędów na stronie, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych w każdym momencie.
  6. Zamówienia poprzez stronę internetową można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. W wyjątkowych sytuacjach możliwe jest złożenie zamówienia telefonicznie 503169009 lub poprzez e-mail kraczkiewicz@medicine.pl. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 17.00, w soboty, w niedziele oraz w święta będą rozpatrywane następnego dnia roboczego.
  7. Warunkiem realizacji zamówienia jest dostępność towaru w magazynie lub u dostawców sklepu. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Klient jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzje o sposobie jego realizacji. Brak podjęcia decyzji w czasie dwóch dni powoduje, że zamówienie nie będzie realizowane.
  8. Modyfikacja zamówienia jest możliwa do czasu gdy zamówienie nie zostało jeszcze wysłane kurierem.
  9. Sprzedawca dołoży wszelkich starań, aby czas realizacji zlecenia był jak najkrótszy. Na czas realizacji zlecenia bezpośredni wpływ ma dostępność towaru, czas kompletowania przesyłki oraz czas dostarczenia przesyłki przez spedytora. Szczegółowe informacje dotyczące czasu realizacji można uzyskać pod telefonem 503169009
  10. Klient może wybrać jeden z poniższych sposobów realizacji płatności:


PRZEDPŁATA na konto sprzedawcy na podstawie wystawionej faktury proforma 
GOTÓWKĄ przy odbiorze towaru u kuriera (tylko do 5000 zł brutto)


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
google-site-verification=l9IbPLi3zzzAsrvbuzENzNVfIjHBhpc1M9_JBIwjOO0
Sklep internetowy Shoper.pl